PA IMA LI KRAJA PEHOVIMA ZA ANCELOTTIJA? Zvijezda Real Madrida sinoć u suzama napustila teren!

Real Madrid je sinoć otvorio novu sezonu pobjedom nad Athleticom, 0:2. Kraljevski je klub poveo pogotkom Rodryga u 28. minuti, a u 36. minuti Jude Bellingham je zabio drugi pogodak.

Nova ozljeda

Iako je Real Madrid upisao prvu pobjedu na startu nove sezone, trener Carlo Ancelotti je poprilično zabrinut. Naime, na samom početku drugog poluvremena Eder Militao se nakon jednog duela srušio i uhvatio se za lijevo koljeno. Potom je u suzama napustio teren, zbog čega španjolski mediji nagađaju kako se radi o ozbiljnoj ozljedi.

Na žalost po Real, ovo je samo jedna u nizu ozljeda. Prije nekoliko dana tešku povredu je zadobio vratar Thibaut Courtois. S terena će izbivati do kraja sezone. Osim njega, otpao je i mladi Turčin Arda Guler. On je došao ovog ljeta iz Fenerbahčea za 17 milijuna eura, a zbog ozljede će pauzirati najmanje dva mjeseca.