PA JE LI ZAISTA VRIJEME ZA MIROVINU? Pogledajte nestvarni promašaj Ronalda

Cristiano Ronaldo i njegov Manchester United upisali su još jednu pobjedu u Europi. Ovog puta su kao gosti svladali Omoniju 3:2, ali je izostao pogodak legendarnog Portugalca.

Ciprani su itekako namučili ‘Crvene vragove’ s obzirom da su nakon prvih 45 minuta čak imali i vodstvo zahvaljujući pogotku Karima Ansarifarda u 34. minuti. No, u drugom dijelu Manchester United je sve preokrenuo preko dvostrukog strijelca Marcusa Rashforda i Martiala.

Ipak, navijači su morali strepiti jer je United primio gol u 85. minuti preko Nikolasa Panagiotoua. Sve je trebalo biti mirnije da je CR zabio čisti zicer u 78. minuti, ali je ipak pogodio stativu.

Zvuči nestvarno ali u manje od pola sata ovaj video je pregledan čak 200 tisuća puta. Eto kako je to izgledalo na Cipru…