PA OVO JE ČUDESNO: Nevjerojatni podatak s utakmice Azerbajdžan-Hrvatska će vas itekako oduševiti!

Izgleda kako je hrvatski izbornik Zlatko Dalić uspio motivirati svoje izabranike. Hrvatska izgleda baš onako kakvu smo je gledali prošlog ljeta u Rusiji na Svjetskom prvenstvu.

Podsjećamo, Vatreni su u petak svladali Slovačku na gostovanju 4:0, a na toj utakmici imali su čak 31 udarac prema protivničkim vratima. Istina, samo 8 je išlo u okvir gola ali pogađali smo nekoliko puta prečke i stative. No, bilo je dovoljno da se piše 4:0 kao konačni rezultat.

Samo tri dana poslije naši opet izgledaju furiozno na terenu. Srećom, vodstvo je stiglo vrlo rano. Bruno Petković izborio je udarac s bijele točke u 11. minuti kojeg je Luka Modrić pretvorio u vodstvo 1:0. Inače, kapetanu naše nacionalne vrste danas je rođendan i sigurno si nije mogao poželjeti bolji poklon.

A na terenu je, logično, prava dominacija. Hrvatska je u prvom poluvremenu imala čak 16 udaraca prema vratima Azerbajdžana. Naši su čak nadmašili poluvrijeme iz Slovačke kada su imali 15 šuteva, ali još više fascinira da je čak 7 tih udaraca išlo u okvir gola! Rezultat je zaista trebao biti puno veći. Domaćini su pravu priliku imali tek u 33. minuti ali njihov pokušaj zaustavio je sjajni Dominik Livaković koji brani u životnoj formi.

S ovom pobjedom Modrić i društvo zasjeli bi na vrh tablice pa bi s guštom ispratili dvoboj između Mađarske i Slovačke koji se igra večeras s početkom u 20:45.

PETKOVIĆ PREŠAO IGRU: OVAKO JE ZABIJAO KAD NITKO U HRVATSKOJ NIJE ZNAO ZA NJEGA

PA KAD JE OVO IMAO DINAMO? Dinamovac zablistao u nevjerojatnoj utakmici!