PA OVO JE ZAISTA NAJGORI DINAMO U 21. STOLJEĆU: Pogledajte što si igrači rade za vrijeme utakmice!

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb proživljava najgore trenutke u svojoj povijesti. U posljednjih pet utakmica imaju čak četiri poraza, a danas se protiv Lokomotive nekako očekivao povratak pobjedama. Ipak, zasad ide sve krivo.

Nakon prvih 45 minuta Lokomotiva kao gost vodi na Maksimiru 0:1, a jedini gol postigao je napadač Indrit Tuci, i to već u četvrtoj minuti utakmice. Nakon toga imao je Dinamo nekoliko prilika do kraja poluvremena, ali sve je to nekako i dalje jalovo te na silu.

A možda najbolji dokaz koliki je zaista kaos u Dinamu pokazao je Stefan Ristovski. Naime, on je u 16. minuti doslovce poludio na svoje suigrače zaderavši se kako igraju kao pič***.

Dinamo: Zagorac – Ristovski, Theophile-Catherine, Perić, Perković – Mišić, Ademi – Menalo, Bulat, Baturina – Kulenović

Lokomotiva: Čavlina – Bartolec, Živković, Mersinaj, Milićević – Bubanja, Marić – Krivak, Mudražija, Goričan – Tuci