POVRATAK HRVATSKOG GOLGETERA: Andrej Kramarić zabio u pobjedi Hoffenheima!

Hrvatski napadač Andrej Kramarić prekinuo je golgeterski post od 126 dana i poentirao u pobjedi njegovog Hoffenheima. U predzadnjem 33. kolu Bundeslige, dva zadnja kola se već tradicionalno igraju subotom u 15.30 sati, Hoffe je ostvario domaću pobjedu nad Union Berlinom.

Već do kraja poluvremena gledatelji ispred malih ekrana su mogli vidjeti pravu golijadu, domaći su vodili visokih 3:0. Bebou je u 11. minuti načeo mrežu gostiju iz Berlina, Andrej Kramarić je u 39. minuti rutinski povisio na 2:0 zabivši osmi pogodak ove sezone.

Član Vatrenih je zadnji zgoditak isporučio 15. veljače ove godine na gostovanju kod Wolfsburga. Uz to je nadodao i dvije asistencije. Do kraja poluvremena treći gol za Hoffe je zabio Munas Dabbur.

Konačnih 4:0 postavio je Baumgartner, Krama je odigrao 75 minuta za pobjedničku momčad. Kolo prije kraja Bundeslige, nalaze se na sedmom mjestu koje vodi u kvalifikacije za Europsku ligu.

Kramarićev pogodak možete pogledati OVDJE.

POTRES NA POLJUDU: IGOR TUDOR OTPISAO NAJSKUPLJEG IGRAČA HAJDUKA!

ZA POVIJESNE KNJIGE: Primio 10 „komada“ pa proglašen najboljim igračem utakmice!