PROBLEMI UNATOČ DOMINACIJI: Skoro se potukle zvijezde PSG-a!

PSG je u drugom kolu francuskog prvenstva pobijedio Montpellier 5:2.

U 23. minuti Kylian Mbappé promašio je penal, a PSG je poveo u 39. minuti autogolom Sacka. U 43. pogodio je Neymar iz penala. Isti je igrač u 51. zabio za 3:0. Mbappé je zabio u 69. minuti, a Renato Sanches bio je strijelac u 87. minuti. Za goste su zabijali Khazri u 58. te Tchato u 91. minuti.

Francuski mediji pišu da je nakon utakmice došlo do velike svađe između Neymara i Mbappéa. Umali su se potukli oko toga tko bi trebao izvoditi jedanaesterce. Sukob je toliko eskalirao da su ih suigrači morali razdvajati. Neymar je na Twitteru lajkao neke objave u kojima fanovi navode da smatraju kako bi on trebao pucati penale za PSG. Mbappé je jučer promašio penal, a nakon njega je Neymar iz novog penala pogodio.

Neymar (ili njegov community manager) sa službenog je profila lajkao objavu u kojoj piše: “Najbolji izvođač jedanaesteraca na svijetu ima ime i prezime: Neymar da Silva Santos Junior.” Drugi Neymarov lajk stigao je na objavu u kojoj se kritizira Mbappéa: “Mbappé je jako loše pucao i promašio. Nakon utakmice trener je rekao da će Mbappé biti i dalje prvi izvođač. Glupost.”

Treći lajk Neymara bio je i najoštriji: “Sada je službeno, Mbappé izvodi jedanaesterce u PSG-u. Jasno, to je stvar ugovora. Čini se da je zbog ugovora Mbappé šef u PSG-u.”

TALIJANSKI MEDIJ: STIPE BIUK REKAO ‘DA’ NOVOM KLUBU!