PROLJEĆE JE NADOHVAT RUKE: Evo kako izgleda Dinamova skupina nakon četiri kola, hrvatski prvak bez poraza!

Hrvatski prvak Dinamo ostvario je vrlo važnu pobjedu u gostima kod Wolfsbergera od 0:3. Strijelci za velika tri boda su bili Lovro Majer u 60. minuti, vodstvo je povećao hrvatski reprezentativac Bruno Petković 15 minuta kasnije dok konačan rezultat postavlja Ivanušec.

Modri su tako nakon četiri odigrane utakmice bez poraza u Europi! Dinamo ima po dvije pobjede i to obje nad WAC-om te dva remija protiv moskovskog CSKA i nizozemskog Feyenoorda. Zagrebački klub je trenutno skupio osam bodova, CSKA i Feyenoord su na WEB Areni odigrali neriješeno (0:0) pa je nizozemski sastav zauzeo drugo mjesto s pet bodova.

WAC je nakon novog poraza posljednja ekipa skupine K, imaju samo tri boda i slabe šanse za prolazak grupe. Mamićeva ekipa je zabila četiri pogotka a obrana je vrlo dobra u Europi te dosada nisu nijednom kapitulirali.

U preostala dva kola Dinamo će u goste kod Feyenoorda pa zatim dočekuje Vlašića i CSKA.