REGISTRIRAT ĆE PORAZ BAYERNA? Pogledajte neshvatljivu pogrešku na utakmici Freiburga i Bayerna!

Aktualni njemački prvak Bayern Munchen nastavlja koračati prema novom naslovu. Bavarci su danas gostovali kod Freiburga gdje su upisali još jednu visoku pobjedu 4:1.

Bayern je u vodstvo stigao preko Leona Goretzke u 58. minuti, a rezultat je pet minuta kasnije izjednačio Nils Petersen. Gosti su u 73. poveli preko Sergea Gnabryja da bi Kingsley Coman u 82. minuti povisio na 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Marcel Sabitzer u 96. minuti.

A u 85. minuti dogodila se velika pogreška. Naime, Bayern je igrao s 12 igrača na terenu jer je došlo do zabune prilikom izmjena koje je izvršio trener Julian Nagelsmann.

Niklas Sule i Marcel Sabitzer su ušli na teren u 85. minuti, a s terena je prvi izašao Kingsley Coman. Ipak, Corentin Tolisso, koji je trebao izaći s terena zbog ulaska Sülea, ostao je na terenu još 12 sekundi, a igra se potom nastavila. Tolisso je ubrzo napustio travnjak nakon što je sucu Dingertu javljeno što se događa.

U šali su neki napisali na društvenim mrežama kako treba registrirati pobjedu 3:0 z Frebiurg zbog ove pogreške…