ROSSONERI U LOVU NA TITULU: Milan postigao najbrži pogodak u povijesti Serie A!

AC Milan u sklopu 13. kola igra u gostima protiv hita prvenstva Sassoula i ima vodstvo 0:2. Za to se pobrinuo mladi portugalski napadač Rafael Leao koji je usput oborio i rekord talijanske lige. Mladi ofenzivac je prema portalu Calciopedia zabio najbrži pogodak u povijesti lige.

Calhanoglu je odlično poslužio natrčalog Portugalca koji je posprema loptu u mrežu nakon samo 6,2 sekundi! Prije toga je rekord držao Poggi koji je 2001. godine zabio nakon 8,1 sekunde u dvoboju Fiorentine i Piacenze.

Milanu odlično ide ove sezone, na prvom su mjestu bez poraza u Scudettu, danas neće nastupiti Ante Rebić kao ni Zlatan Ibrahimović, legedarni Šveđanin će biti spreman za 20- tak dana. Prvi pratitelj je gradski rival Inter dok je aktualni prvak Juventus na trećem mjestu uz čak šest remija.

Milan u današnjem susretu igra zbilja goropadno, poništen je i pogodak Calhanoglua nakon pregledavanja VAR-a u devetoj minuti. No, u 26. minuti Saelemaekers zabija za 2:0.