SENZACIJA U NJEMAČKOJ: Bayern Munchen izgubio kod autsajdera!

Aktualni njemački prvak Bayern Munchen mogao bi imati problema u obrani naslova. Naime, bavarski gigant danas je doživio drugi poraz u prvenstvu.

Bavarski gigant je danas poražen 1:2 kod slabašnog Augsberga. Zanimljivo, Bayern je uoči ove utakmice imao niz od četiri pobjede u Bundesligi ali tom nizu došao je kraj. Ono što fascinira je podatak da je domaći Augsburg bio na očajnom 16. mjestu.

Svi golovi večeras došli su u prvom poluvremenu. Domaćin je poveo preko 25-godišnjeg Mads Pedersena, a u 36. minuti na 2:0 povisio je Andre Hahn. Samo dvije minute poslije ukazao je veliki poljski napadač Robert Lewandowski koji je smanjio na 1:2. Kladioničari su se sigurno ponadali kako će se u drugom poluvremenu dogoditi preokret, ali ništa od toga.

Nagelsmann i društvo imali su nestvaran posjed lopte od čak 70%. Bilo je tu i 18 udaraca ali samo četiri su išla u okvir vrata. Bavarc su imali i 10 kornera ali bez učinka.

Bayern je trenutno pogođen pandemijom koronavirusa koja je ušla u svlačionicu. No, danas su ipak igrali glavni igrači poput Lewandowskog, Mullera, Neuera, Hernandeza, Gnabrya, Sanea…

STIŽU REAKCIJE IZ SUSJEDSTVA: SRBI OD UEFA-E TRAŽE OŠTRU KAZNU ZA HRVATSKU!