SJAJAN POČETAK U NOVOM KLUBU: Dejan Lovren zabio prvijenac za Zenit!

Aktualni ruski prvak Zenit iz Sankt Peterburga slavio je u drugom kolu Premierlige na gostovanju kod Rostova 2:0. Najbolji u redovima Zenita prema Sofascoreu bio je naš reprezentativni stoper Dejan Lovren, ujedno i strijelac!

Zenit je poveo  u 23. minuti golom Sardara Azmouna koji je zabio nakon što mu je golman Rostova obranio kazneni udarac, no onda je upao u probleme u 78. minuti kad je isključen Lovrenov stoperski kolega Jaroslav Rakitskij. Međutim, Lovren se ukazao u najboljem mogućem trenutku te potvrdio pobjedu u 87. minuti nakon nabačaja Douglasa Santosa.

Vatreni je stigao u Zenit prije dva tjedna te je od tada nezamjenjiv u novom klubu. Nedavno je osvojio ruski Superkup pobjedom 2:1 protiv Ćorlukinog Lokomotiva, igrao je u pobjedi 2:0 u prvom kolu kod Rotora te sada kod Rostova. Odradio je svih 270 minuta.

Zenit se nakon dva odigrana kola ruskog prvenstva nalazi na prvoj poziciji s osvojenih šest bodova uz gol-razliku 4:0.

BIZARAN OTKAZ U HNL-U: TRENER JE SAZNAO DA VIŠE NE VODI PRVOLIGAŠA PUTEM – MAILA!

SLAVNI L’EQUIPE DAO SJAJNU OCJENU: IVAN PERIŠIĆ JEDAN OD NAJBOLJIH IGRAČA U VELIKOJ POBJEDI BAYERNA!

VELIKO IZNENAĐENJE U KATALONIJI: Bivši napadač Barcelone sada postaje njen trener?!