SJAJAN TURNIR: Crvena Zvezda svladala Dinamo u finalu jakog turnira!

Juniori zagrebačkog Dinama poraženi su u finalu regionalnog Soccerbet Kupa prijateljstva. U finalu su bolji bili vršnjaci iz Crvene Zvezde 2:0.

Zvezda je povela praktički na samom početku utakmice, i to u drugoj minuti preko Kneževića. Nije dugo trebalo čekati ni na drugi pogodak Zvezde. Naime, rezultat su povećali u petoj minuti, a zabio je Nikolašević.

Dinamovci su imali odličnu priliku u 34. minuti kada je glavni sudac pokazao na bijelu točku zbog igranja ruke u Zvezdinom 16-ercu. Barišić je pucao, ali Marinković ga je pročitao, obranio mu, a Barišić je tad naletio pucati odbijanac. No, Marinković se opet istaknuo odličnom obranom.

Dinamo Zagreb: 12 Klarin, 4 Braun, 6 Mizić, 18 Klančir, 8 Duvnjak, 3 Brekalo, 15 Stanko-Novak, 11 Romac, 7 Rozić, 10 Crnac, 9 Barišić.

Klupa: 1 Zadro, 2 Ivančin, 5 Jerbić, 13 Čaić, 14 Razum, 16 Lukić, 17 Bosiljevac, 19 Leko, 20 Kadrić.

Crvena zvezda: 12 Marinković, 2 Krstić, 4 Leković, 5 Melentijević, 6 Lečić, 8 Stojanović, 9 Kahvić, 10 Knežević, 11 Nikolašević, 16 Petrović, 17 Pirgić.

Klupa: 1 Ilić, 3 Radojević, 7 Ćurić, 13 Mimović, 14 Ćurčić, 15 Marić, 19 Bojović, 20 Brajić, 21 Bošković, 18 Bačanin.