STIGLE PRVE INFORMACIJE O OZLJEDI MODRIĆA: Evo što kažu u našem taboru nakon prvog pregleda

Hrvatska nogometna reprezentacija ipak nije mogla slomiti žilavi Wales. Izabranici Zlatka Dalića remizirali su 1:1. No, na kraju utakmice mnogi su ostali u šoku kada je igru napustio kapetan Luka Modrić. Na prvi pogled izgledalo je vrlo ozbiljno, ali brzo su stigle novosti oko njegovog stanja…

Sportske novosti saznaju kako Luka ipak nije teže ozlijeđen. Prema prvim vijestima iz Cardiffa, kapetan Vatrenih dobio je žestok udarac, ali bi navodno trebao biti spreman za nekoliko dana. To je ipak bila najvažnija vijest nakon 1:1 protiv Walesa.

Vatreni su poveli preko Nikole Vlašića, i to već u devetoj minuti. No, na samom kraju prvog poluvremena rezultat je poravnao najbolji igrač Walesa, odlični Gareth Bale. No, glavni sudac utakmice propustio je svirati očiti prekršaj na Kovačiću te je tako poklonio pogodak domaćinu.

Inače, našima je sada dovoljan bod protiv Slovačke, a dvoboj se igra idući mjesec u Rijeci.

KAKVA GOSPODA: POGLEDAJTE ŠTO JE BAYERN OBJAVIO ZA DAN NEOVISNOSTI HRVATSKE!

PAO JE DOGOVOR: Mario Mandžukić od siječnja ima novi klub!