ŠTO MU JE? Messi poludio nakon jednog duela, umalo nastala tučnjava!

U ovim trenucima igra se dvoboj Sevilla – Barcelona, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0. Lionel Messi je očekivano najbolji pojedinac na zelenom travnjaku ali u prvom poluvremenu nije pronašao put do pogotka.

Argentinac je imao najbolju priliku u 24. minuti. Messi je odlično opalio iz voleja s desnog ruba kaznenog prostora prema vrataru Vacliku kojem je lopta ispala, ali Braithwaite nije očekivao da će se to dogoditi pa nije bio spreman zabiti gol. Sevilla se spasila.

A pred sam kraj prvog dijela došlo je do incidenta. Nakon jednog prekršaja na Messiju pred sam kraj prvog dijela došlo je do sukoba Messija i Diega Carlosa. Argentinac je poludio, unio se u lice Carlosu i srušio ga na tlo. Činilo se da je igrač Seville olako pao, ali potez Messija svakako nije opravdan.