ŠTO SE DOGAĐA U LIVERPOOLU? Pogledajte što im je Napoli napravio večeras!

Večeras se igraju utakmice prvog kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D. Možda i najzanimljivija utakmica je ona u Napulju između Napolija i Liverpoola.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je vjerovali ili ne 3:0 za Napoli! Talijani su poveli već u petoj minuti preko Piotrija Zielinskog nakon što je iskoristio udarac s bijele točke. U 18. minuti domaća ekipa je dobila još jednu priliku iz najstrože kazne, ali promjena izvođača nije urodila plodom s obzirom da je Alisson obranio pokušaj Osimhena.

No, u 31. minuti ukazao se Andre Zambo Anguissa koji povisuje na 2:0, a u 44. minuti za 3:0 zabija Giovanni Simeone koji je ovog ljeta stigao na posudbu iz Verone.

Ostaje nam za vidjeti hoće li se Liverpool oporaviti u drugom poluvremenu jer Napoli djeluje nezaustavljivo…