STRAŠAN PODATAK: Bayern Munchen odigrao neriješeno nakon 34 utakmica!

Danas je odigrano 8. kolo njemačke Bundeslige, a na svom terenu iznenadio je Bayern Munchen. Naime, aktualni europski i njemački prvaci odigrali su neriješeno 1:1 protiv Werder Bremena.

Bayern je imao nekakvu dominaciju u prvom poluvremenu ali sve je to poništio Maximillian Eggestein koji je zabio u 45. minuti za veliko vodstvo gostiju. No, u 62. minuti za 1:1 pogađa junak iz finala prošlosezonske Lige prvaka, Kingsley Coman.

Bavarci su nakon toga potpuno očekivano zagospodarili terenom ali do pobjedničko gola nisu došli. Izabranici Hans-Dieter Flicka i dalje su na prvom mjestu, ali sada im se samo na bod približio Bayer Leverkusen koji je slavio kod Arminije Bielefeld. U kasnijem terminu RB Leipzig ima veliku priliku izjednačiti se s Bayernom na vrhu tablice.

A nestvaran je niz imao Bayern sve do ove utakmice. Naime, Lewandowski i društvo nanizali su čak 35 pobjeda, bio je tu i jedan poraz od Hoffenheima. Ali, u tom nevjerojatnom nizu nisu imali ni jedan remi. Posljednji put neriješeni rezultat imali su početkom veljače kada su remizirali protiv RB Leipziga.