STVARNO SE OBRUKAO: Neymar izveo najgori penal u karijeri…

Nogometaši moćnog PSG-a sinoć su doživjeli drugi poraz u francuskom prvenstvu. Parižani su poraženi na gostovanju kod Nantesa 3:1. Prema mnogima glavni tragičar kod PSG-a je brazilski superstar koji se zove Neymar.

Naime, Nantes je već u prvom poluvremenu imao 3:0 zahvaljujući golovima Kolo Muanija, Merlina i Ludovic Blasa. A onda je na samom početku PSG odlučio ekspresno smanjiti rezultat nakon suradnje Messija i Neymara. Brazilac je potom u 59. minuti imao sjajnu priliku da postigne drugi gol ali je očajno izveo udarac s bijele točke.

Uzeo je loptu, poljubio je, a potom veoma ležerno izveo jedanaesterac koji je golman Nantesa Lafont bez problema ukrotio. Uslijedili su brojni komentari na društvenim mrežema da je to jedan od najgore izvedenih penala ikada viđenih, jer je izgledalo kao da je Brazilac kao dodao loptu golmanu.

Nakon ovoga poteza Neymara i promašenog jedanasteraca Messija protiv Reala, PSG će po svemu sudeći morati izabrati još jednog izvođača.

TV PRAVA HNL-A PRODANA ZA 60 MIL. KUNA GODIŠNJE? EVO TKO BI TREBAO PRENOSITI UTAKMICE