SUMNJA SE NA OZBILJNU OZLJEDU: Zvijezda Dinama napustila teren na rubu suza!

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb slavio je u 27. kolu kod Rudeša 0:3. Golove su postigli Moreno Živković, Fran Brodić i Petar Sučić. Dinamo sada ima bod i utakmicu manje od Hajduka, te pet bodova i utakmicu manje od vodeće Rijeke.

Nažalost, imamo loše vijesti po simpatizere Dinama. Naime, pri vodstvu 1:0 u 61. minuti Dinamu se ozlijedio Martin Baturina (21), jedan od najboljih igrača. Neposredno nakon pogotka Morena Živkovića, kojem je baš Baturina asistirao ubačajem iz kornera, Dinamov se veznjak uhvatio za zadnju ložu i na rubu suza krenuo van. Morao je odmah napustiti igru kako se ozljeda ne bi pogoršala.

Baturina je šepajući napustio teren, a zamijenio ga je Petar Sučić. Baturina je na popisu izbornika Zlatka Dalića za predstojeći prijateljski turnir u Egiptu, koji se igra od 22. ožujka.

Ove sezone Baturina u 38 nastupa ima pet golova i pet asistencija, a odigrao je 2867 minuta do ove utakmice. Prema Transfermarktu, vrijedi 18 milijuna eura.