TAKO JE TREBALO VEČERAS: Evo što je rekao Čačić nakon poraza u Salzburgu

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb poražen je u trećem kolu kod austrijskog prvaka Salzburga 1:0.

Jedini pogodak na utakmici pao je u 71. minuti kada je najstrožu kaznu realizirao Okafor. Prekršaj za najstrožu kaznu napravio je desni bek Dinama, Sadegh Moharrami. Nakon utakmice Ante Čačić je izjavio:

“Vjerojatno je bilo zaleđe kod gola Drmića, ne sumnjam u tu procjenu. Ovo je naše prvo poluvrijeme sa Salzburgom. Nismo bili pravovremeni u okretanju strane. U prvom dijelu smo imali dobrih trenutaka, dok su oni u drugom dijelu bili goropadniji. Nakon gola smo išli “va banque”. Ovo je Liga prvaka, odlučuju nijanse. Za tjedan dana ćemo biti pametniji, a, nadam se, i učinkovitiji, imamo još dva domaćinstva, jedno gostovanje, moramo gledati prema naprijed”, rekao je trener Dinama Ante Čačić za HRT.

Zanimljivo, već sljedeći tjedan na rasporedu je dvoboj četvrtog kola između Dinama i Salzburga, ali ovog puta se igra u Zagrebu.