TO JE NOGOMET: Sheffield i Manchester United odigrali najluđu utakmicu Premiershipa!

Nogometaši novopečenog prvoligaša Sheffielda i Man. Uniteda odigrali su zaista nevjerojatnu utakmicu 13. kola engleskog prvenstva. Domaćin se na početku sezone prometnuo u jedno od najugodnijih iznenađenja Premiershipa i nalaze se u gornjoj polovici ljestvice, dok Vragovima nikako da krene i igraju jako promijenjivo.

Prvo poluvrijeme domaćin je dominirao na terenu, Solskjaerove trupe su bile razbijene i prijetio im je neugodan poraz. Nakon velike pogreške Phila Jonesa, domaći igrač John Fleck je pogodio za oduševljenje na tribinama, Blazersi su na odmor otišli s prednošću od jednog gola.

Nastavak također nije nudio puno nade za United, Mousset je nakon Fleckove asistencije u 52. minuti pogodio za povećanje vodstva i tada se činilo da je to riješena priča. Međutim, Vragovi se nisu predavali te su u sedam minuta uspjeli potpuno preokrenuti utakmicu i postići čak tri pogotka!

Sve je počelo u 72. minuti nakon sjajnog voleja mladog Williamsa, pet minuta kasnije mlada nada Greenwood poentira za izjednačenje dok je Marcus Rashford u 79. minuti donio vodstvo gostima iz Manchestera.

Naravno, drami tu nije bilo kraja. Kada se činilo da United odnosi sva tri boda ukazao se McBurnie u prvoj minuti sudačke nadoknade i postavio konačnih 3:3. Bio je to pomalo sumnjiv pogodak ali je nakon intervencije VAR-a ipak priznat.

OVO SE TEŠKO ODBIJA: DINAMO PRIMIO PONUDU TEŠKU 15 MILIJUNA EURA ZA VEZNJAKA!