TRAŽI SE PROLAZ: Evo gdje danas gledati Osijek, Rijeku i Hajduk!

Hrvatski klubovi (Osijek, Rijeka i Hajduk) danas igraju uzvratne susrete drugog pretkola Konferencijske lige. Naši klubovi ostvarili su jako dobre rezultate u prvim utakmicama pa se nadamo kako će danas samo potvrditi prolaz u sljedeće pretkolo.

Prvi će na teren nogometaši Hajduka koji kod kazahstanskog Tobola brane 2:0 s Poljuda. Utakmica će se igrati od 17 sati po hrvatskom vremenu, a prijenos možete gledati na Arena Sport 1 kanalu ili na Hajduk Digital TV-u.

Tri sata kasnije Rijeka će dočekati maltešku Gziru i također braniti 2:0 prednost. Prijenos je na Hrvatskoj nogometnoj televiziji, koja će drugo poluvrijeme kombinirati s prvim poluvremenom utakmice Osijeka i Pogona Szczecina iz Gradskog vrta. Utakmica Osijeka i Poljaka počinje od 21 sat, a prvi njihov susret je završio bez pogodaka.

Prve utakmice trećeg pretkola Konferencijske lige igraju se 5. kolovoza, a uzvrati su na rasporedu 12. kolovoza.