TREBA LI SE OVO PRIZNATI KAO ASISTENCIJA MODRIĆA? Pogledajte čudni autogol Jana Oblaka!

U ovim trenucima igra se dvoboj osmine finala španjolskog kupa između Atletico Madrida i Real Madrida. Nakon prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Atletico je poveo u 39. minuti preko 24-godišnjeg brazilskog veznjaka Samuel Linoa. I kada smo svi pomislili da će Simeone i društvo na odmor otići s prednošću, u sudačkoj nadoknadit vidjeli smo jednu vrlo bizarnu situaciju.

Naime, hrvatski velikan Luka Modrić savršeno je izveo jedan slobodni udarac, koji je očito namamio slovenskog vratara Jana Oblaka da poleti prema njoj. Međutim, u golemoj gužvi došlo je do sudara s nekoliko igrača pa je Oblak u pokušaju boksanja zapravo samo nehotice okrznuo loptu koja je potom završila u njegovom golu.