TRENUTAK KOJI SANJA SVAKI NOGOMETAŠ: Modrić dobio prekrasni ‘standin ovation’ prilikom izlaska iz igre

Luka Modrić večeras je još jednom pokazao zašto ga smatraju jednim od najboljih veznjaka u povijesti nogometa. Real Madrid na krilima Luke Modrića došao je do važne pobjede u španjolskoj La Ligi. Kod kuće su sredili Real Sociedad 3:1, a Hrvat je proglašen igračem utakmice.

Gosti su poveli već u 2. minuti preko Williana Josea, a Real je svoju dominaciju naplatio tek u 37. minuti kada je pogodio Karim Benzema. To je bila prva asistencija Luke Modrića na utakmici. Hrvatski veznjak fantastično je izveo slobodnjak.

Modrić je na početku drugog dijela upisao i svoju drugu asistenciju. Pametno je ostavio loptu za Valverdea koji jako lijepo pogađa lijevu stranu za vodstvo ‘Kraljeva’. Konačnih 3:1 postavlja upravo Modrić, i to u 74. minuti.

Luka je iz igre izašao u 83. minuti, a umjesto njega ušao je pomalo zaboravljeni Isco. Prilikom izlaska iz igre cijeli stadion je ustao i zapljeskao našem maestru koji je bio i igrač utakmice.

Real se ovom pobjedom vratio na vrh tablice gdje zajedno sjede s Barcelonom. Dva najveća kluba iz Španjolske imaju po 28 bodova dok Atletico Madrid ima tri boda manje. Također treba istaknuti kako Real i Barca imaju utakmicu manje, a u pitanju je upravo međusobni susret koji je ranije otkazan.

GOTOVO: BARCELONA JE DANAS SLUŽBENO OTPISALA RAKITIĆA. IZABRAO JE KLUB U KOJI ŽELI OTIĆI

MAJSTORE, DRŽI SE: Rebiću otišlo koljeno u dvoboju protiv Napolija