TRPA KAO MANIJAK: Milan remizirao protiv Juventusa, a Rebić svladao Buffona!

Jučer i danas mogli smo vidjeti prve dvoboje polufinala talijanskog Kupa. Jučer je Napoli iznenadio Inter usred Milana svladavši ih s minimalnih 1:0, a jedini gol na utakmici zabio je Fabian Ruiz. Danas su igrali Milan i Juventus.

Pred nakrcanim San Sirom vidjeli smo minimalnu pobjedu Rossonera. Za Rossonere je zabio hrvatski reprezentativac Ante Rebić. Bivši igrač Frankfurta, Fiorentine i Splita svladao je Buffona nakon odlične asistencije Castilleja.  U 72. minuti nastao je pravi muk jer je Hernandez dobio drugi žuti karton pa je tako ostavio suigrače Milana na cjedilu.

I novi šok dogodio se u 90. minuti kada je Calabrija igrao rukom u 16-ercu, a sudac je morao pokazati na bijelu točku. Jedanaesterac je uspješno realizirao Cristiano Ronaldo.

Rebić je tako nastavio nevjerojatni preporod koji je započeo prošli mjesec kada je zabio dva gola Udineseu. Nakon te utakmice postigao je još tri pogotka.

Uzvratni okršaj na rasporedu je 3. ožujka u Torinu. Dodajmo kako je na ovoj utakmici postavljen nevjerojatni rekord kad je u pitanju talijanski Kup. Večerašnji dvoboj pratilo je čak više od 70 tisuća navijača!