VEČER ZA ZABORAV: Rakitić objasnio zbog čega je poludio nakon zamjene u finalu Kupa!

Nakon šokantnog poraza i ispadanja u Ligi prvaka od Liverpoola, Barca je htjela isprati gorak okus pobjedom u finalu Kupa protiv Valencije. No, umjesto slavlja doživjeli su još jedno razočaranje i bolan poraz, Šišmiši su slavili 2:1.

Valencia je sjajno otvorila susret i pogocima Gameira te Rodriga šokirala Katalonce koji se nisu uspjeli vratiti do kraja utakmice. Poraz je uspio jedino ublažiti kapetan Leo Messi pogotkom u 73. minuti, ali više od toga nije išlo.

Nije išlo ni našem reprezentativcu Ivanu Rakitiću koji je u 76. minuti zamijenjen, umjesto njega je ušao mladi Carles Alena, Raketa je nakon izmjene bio vrlo ljutiti i bijes iskalio na bočicama za vodu. Navijači su nakon toga žestoko reagirali porukama na Twitteru. Poslije utakmice Rakitić je za španjolski AS objasnio cijelu situaciju.

“Pa normalno je da sam se uznemirio, ne mogu u takvom trenutku napustiti teren s osmijehom. Poštujem odluku trenera, htio sam pomoći. Na terenu sam ostavio sve što sam imao. To je bila moja reakcija i ne mogu reći puno više od toga”, rekao je Raketa.

Ivan je nakon dolaska iz Seville u Barcelonu svake godine osvojio Kup kralja, ove sezone taj sjajan niz je prekinut.

HRVATSKI PONOS: KOVAČ JE JUČER NAPRAVIO NEŠTO ŠTO NITKO DOSAD NIJE NAPRAVIO U NJEMAČKOJ!