VELIKA POGREŠKA: Pogledajte kako je VAR jučer teško oštetio Osijek!

Osijek i Dinamo jučer su remizirali 1:1 u sklopu 25. kola HNL-a. Domaćin je poveo u 26. minuti nakon prekrasnog pogotka Domagoja Bukvića, a u 94. minuti goste iz Zagreba spasio se je napadač Sandro Kulenović.

Dinamo je ovim bodom napravio golemi korak unazad što se tiče obrane naslova jer sada zaostaju čak pet bodova za Rijekom, odnosno četiri za Hajdukom. Naravno, Dinamo još uvijek ima onu utakmicu manje protiv Varaždina. No, još uvijek se ne zna kada će se odigrati taj dvoboj.

A na kraju susreta opet se priča o suđenju. Naime, u 87. minuti susreta nakon duela Ramona Miereza i Sandra Kulenovića, zaiskrilo je na terenu između obje momčadi. Krenulo je naguravanje, sudac Igor Pajač je smirivao igrače, a u tom kaosu Stefan Ristovski je, čini se, udario Darka Nejašmića.

Snimka koja kruži nije baš najbolja i ne vidi se jasno o kakvom se točno kontaktu radi. Pajač je teško mogao vidjeti tu situaciju, no zato je VAR soba mogla reagirati i upozoriti ga na potez makedonskog reprezentativca i braniča Dinama, ako je to udaranje bilo za neku kaznu.