VELIKI ZLATAN: Zbog crvenog kartona ranije napustio teren, a evo što je napravio u svlačionici nakon utakmice!

Nogometna je javnost sinoć mogla uživati u pravom derbiju. Inter i Milan su odmjerili snage u četvrtfinalu talijanskog kupa, a Inter je na kraju slavio s 2:1.

„Pocrvenio“, ali nakon utakmice pokazao veličinu

Milanski derbi je u potpunosti opravdao epitet jednog od najslavnijih nogometnih susreta. Utakmica četvrtfinala talijanskog kupa između Intera i Milana je obilovala sjajnim potezima, ali i brojnim incidentima.

Milan je poveo pogotkom Zlatana Ibrahimovića u 31. minuti. Međutim, krajem prvog poluvremena nakon jedne verbalne rasprave Ibra je udario glavom u bradu Romelua Lukakua i dobio prvi žuti karton.

U 58. minuti, temeperamentni je Zlatan bespotrebno napravio prekršaj na sredini terena i dobio drugi žuti, odnosno crveni karton. Na žalost po Milan, Inter je došao do izjednačenja u 71. minuti pogotkom Lukakua, da bi za konačnih 2:1 zabio Eriksen u sedmoj minuti nadoknade.

Nakon utakmice, trener Milana Stefano Pioli je izjavio:

„Nismo trebali izgubiti, ali tako je kako je. Jako nam je žao jer smo odlično pripremili utakmicu.”

Osim toga, Pioli je otkrio što se dogodilo u svlačionici nakon utakmice. Naime, Zlatan Ibrahimović je nakon isključenja ostao sjediti  i čekati suigrače u svlačionici sve do kraja utakmice.

„Zlatan se ispričao cijeloj momčadi, poput velikog šampiona. Nije bilo lako s igračem manje jer je Inter odigrao sjajan presing.”, kazao je Pioli.

Također, Ibra se ozbiljnim tonom opravdao kako nije rasist te kako su njegove uvrede na račun Lukakua bile posve neprimjerene i nesportske.