Cristiano Ronaldo i njegov Al Nassr traže prolazak u polufinale Azijske Lige prvaka protiv Al-Aina iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

U prvoj utakmici Al-Ain je ostvario minimalnu pobjedu 1:0 na svom terenu, a Al Nassr je danas uzvratio pobjedom 3:2. Trenutno se igraju produžeci, a u prvih 11 Al Nassra nalazi se hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Iako se sada igraju produžeci, na internetu kruži snimka nevjerojatnog promašaja Cristiana Ronalda. Praktički svi će se složiti kako je to njegov najveći promašaj u karijeri.

Naime, igrala se 61. minuta, kada je Marcelo Brozović počeo akciju s desne strane, na kraju je golman obranio jedan udarac domaćeg nogometaša, lopta se odbija do Ronalda, koji sa neka dva metra promašuje nemoguće. Čak su i suigrači ostali u šoku zbog toga.

Rezultat je tada bio 2:2, a Ronalda je deset minuta poslije spasio suigrač Alex Telles koji je zabio fantastičnu golčinu iz slobodnog udarca.