U ovim trenucima igra se prvi dvoboj Play-offa Konferencijske lige između francuskog Lillea i naše Rijeke. Riječani su poveli u 24. minuti preko Pašalića.

Labrovićeva velika pogreška rezultirala je gotovo pogotkom Lillea, sjevnula je kontra na drugoj strani i Rijeka je povela! Kakva duga lopta Galešića, Pašalić je nakon dobrog primanja lobao Chevaliera za 0:1.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Nažalost, Francuzi su izjednačili pred kraj prvog poluvremena preko Edon Zhegrova.

Lille: Chevalier, Diakite, Alexsandro, Santos, Gudmundsson, Andre, Gomes, Cabella, Haroldsson, Zhegrova, David

Rijeka: Labrović, Radeljić, Galešić, Goda, Smolčić, Hodža, Selahi, Janković, Pašalić, Vukčević, Ivanović