Talijanski nogometni velikan AC Milan nastavlja sa odličnim partijama u domaćem prvenstvu. Izabranici Stefana Piolija danas su gostovali kod Beneventoa (2:0 pobjeda) kojeg vodi legendarni Filippo Inzaghi i koji se odlično drži na sredini ljestvice.

Rossoneri su poveli u 15. minuti kada je Franck Kessie realizirao najstrožu kaznu koju je zaradio Rebić, da bi u 34. minuti Milan ostao bez isključenoga Sandra Tonalija. No, domaćini ipak nisu iskoristili igrača više. Štoviše, na početku drugog poluvremena stigla je kazna.

Rebić je dodao za Leaoa u 49. minuti, napadač Milana je primio loptu, prošao je golmana i s ruba kaznenog prostora iz teške situacije skroz iskosa pogodio je rašlje. Benevento je mogao barem do počasnog gola, ali je Caprari promašio penal.

Još uvijek neporaženi Milan vodi s bodom više od gradskog rivala Intera, koji je u ranijem terminu deklasirao Crotone 5:2.