Bologna je danas u sklopu 28. kola talijanske Serie A uvjerljivo na svom stadionu svladala Udinese s visokih 3:0. Igrač utakmice je hrvatski veznjak Nikola Moro.

Bologna je povela već u trećoj minuti preko Stefana Poscha nakon asistencije Muse Barrowa. Domaćin je povisio vodstvo u 12. minuti nakon prekrasnog pogotka bivšeg igrača Dinama, Nikole More, i to opet nakon asistencije Barrowa.

Musa Barrow je odlično vidio dolazak More kod centra te mu je vrhunski ostavio loptu. Nikola je odmah jurnuo prema golu gostiju, pred ulazom u kazneni prostor protivnika jednom od suparničkih igrača prodao lažnjak, namjestio se na desnu nogu i lijepo zabio u bliži kut.

No, to nije sve! U 49. minuti sada je Nikola Moro u ulozi asistenta dok je pogodak zabio Musa Barrow. Čini se kako je Bologna dobila sjajan tandem u veznoj liniji, a ova pobjeda donijela im je osmo mjesto na tablici.