U ovim trenucima igra se veliki londonski derbi između Tottenhama i Arsenala, a nakon 25 minuta ‘Topnici’ vode 0:1 zahvaljujući bizarnom pogotku.

Naime, u 24. minuti veliki nered po desnoj strani Tottenhama napravio je fantastični ofenzivac Bukayo Saka koji je nakon uspješnog driblinga želio ubaciti loptu u 16-erac, ali je na loptu naletio vratar Tottenhama, Hugo Lloris, koji nespretnom reakcijom šalje loptu u vlastitu mrežu.

Ukoliko ostane ovaj rezultat do kraja onda će Arsenal otići na 47 bodova, dok će Tottenham ostati na 33. Prednost Arsenala nad Cityem u tom slučaju iznosila bi ogromnih osam bodova.

SVE JE GOTOVO: BELJO NAPUSTIO PRIPREME OSIJEKA, SUTRA LETI NA POTPIS ZA NOVI KLUB!