Talijanski velikan AC Milan uspio se plasirali u četvrtfinale Lige prvaka, i to nakon čak 11 godina. Rossoneri su jučer odigrali 0:0 na gostovanju kod Tottenhama te su s ukupnih 1:0 završili među najboljih osam.

Na kraju je presudio pogodak Diaza koji je zabio u prvoj utakmici u sedmoj minuti. Uzvrat je prošao bez golova uz jako čvrstu igru pa smo tako vidjeli i crveni karton kod domaćina.

Naime, igrala se 77. minuta kada je 24-godišnji argentinski branič Christian Romero divljački startao na Hernandeza. Sudac mu je zbog toga pokazao drugi žuti karton, odnosno crveni.

Krik francuskog braniča orio se stadionom u Londonu, a Romero je neko vrijeme ležao van igrališta. No sudac Clement Turpin odmah je za njega pripremio crveni karton. Prekršaj možete pogledati OVDJE.