Danas su na rasporedu utakmice trećeg kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D. U ranijem terminu vidjeli smo dvije jako zanimljive utakmice.

Bayern Munchen je na gostovanju ostvario veliku pobjedu 3:1 kod turskog prvaka Galatasaraya, dok je Inter na svom stadionu svladao Salzburg 2:1. Turci su se dobro držali protiv bavarskog giganta sve do 70-ih minuta kada su Kane i društvo dodali gasa.

Bavarci su poveli već u 8. minuti golom Kingsleyja Comana, ali je domaćin nakon toga bio puno bolji i do izjednačenja je došao u 30. minuti nakon što su Kimmich i Kim u šesnaestercu srušili Icardija. Argentinac je sam odlučio izvesti penal što redovito radi u Galatasarayu i to je učinio fantastično. Zaletio se prema lopti i onda krasnom panenkom prevario Ulreicha koji se naivno bacio daleko u desnu stranu. Icardiju je to bio 15. gol u 16. nastupu ove sezone u svim natjecanjima.

Bayern je potom preko Harry Kanea i Choupo-Motinga došao do pobjede. U drugoj utakmici Inter je poveo preko Sancheza u 19. minuti, ali Austrijanci su se vratili u 57. minuti preko Oscar Gloukha. Konačan rezultat postavio je Hakan Calhanoglu u 64. minuti kada je uspješno realizirao kazneni udarac.