Večeras su odigrane utakmice trećeg kola Lige prvaka u skupinama E, F, G i H. Zanimljiv dvoboj odigran je između RB Leipziga i Crvene zvezde.

Nijemci su poveli golom Davida Rauma u 12. minuti. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a u 59. minuti je Xavi Simmons zabio je jedan od najljepših golova ove sezone u Ligi prvaka. Ovaj 20-godišnji nizozemski reprezentativac je primio loptu na nekih 30 metara od vrata Zvezde, napravio je dva koraka i raspalio te pogodio sam gornji kut.

Zvezda je smanjila u 70. minuti golom Marka Stamenića, no svaku nadu prvaku Srbije ugasio je Dani Olmo. Bivši dinamovac je u igru ušao u 75. minuti umjesto Simmonsa, a devet minuta kasnije dokrajčio je sve nade srpskog kluba.

Mladi Španjolac je nakon gužve u 16 metara Zvezde bio najspretniji i iz blizine je zatresao mrežu. U istoj grupi je City s 3:1 slavio u gostima kod Young Boysa.