U utakmici za treće mjesto na Svjetskom prvenstvu između Hrvatske i Maroka nakon prvih 45 minuta vodstvo imaju Vatreni 2:0.

Hrvatska je povela već u sedmoj minuti preko Joška Gvardiola kojem je asistirao Ivan Perišić. No, Marokanci se ekspresno vraćaju pa zabijaju već u devetoj minuti preko Darija.

A onda u 42. minuti nova čarolija Mislava Oršića. Dugi napad Hrvatske, prvi nalet bio je odbijen, no iz drugog je Livaja odložio loptu za Oršića, a on je krasnim udarcem iskosa s lijeve strane od vratnice pogodio za novo vodstvo. Dirao je to Bono, ali nije mu bilo spasa.

Zanimljivo, poznati nogometni portal Goal.com objavio je kako ovaj pogodak Oršića svakako ulazi u kombinacije za najljepši pogodak turnira. Kapa do poda, majstore!

FIFA NA UDARU: SUDAC SINOĆNJE UTAKMICE PREKRŠIO STROGO PRAVILO, MAROKO PODNIO ŽALBU!