Manchester City se nije uspio vratiti na vrh ljestvice jer je na gostovanju kod Nottingham Foresta odigrao samo 1-1.

City je poveo pred kraj prvog poluvremena sjajnim udarcem Bernarda Silve (41), no propustio je niz prilika za povećanje prednosti i zato bio kažnjen u završnici kada je Wood (84) poravnao.

‘Građani’ su imali čak 26 udaraca prema vratima Nottingham Foresta, ali svega šest je išlo u okvir gola. Neke od tih prilika propustio je Erling Haaland, među njima i nevjerojatnu iz 67. minute.

Prvo je s osam metara udaljenosti, s tek golmanom ispred sebe, od travnjaka uzdrmao gredu, a onda ponovno prihvatio loptu, korak-dva bliže golu. Silovito je udario, a ona je otišla visoko iznad gola na tribine. Haaland se u nevjerici uhvatio za glavu, a slično je reagirao i Pep Guardiola koji je u nevjerici gledao što njegov napadač promašuje.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ HAALANDOVE PROMAŠAJE

Drugi City sada ima 52 boda, dva manje uz utakmicu više od vodećeg Arsenala koji je ranije u subotu sretno sa 4-2 (1-2) kao gost svladao Aston Villu.

Za analizu utakmice PSG – Lille kliknite OVDJE.