Sinoć točno u ponoć započela je utakmica između Urugvaja i Ekvadora. Cavani, Suarez i društvo bili su veliki favoriti u toj utakmici, a pobjeda 4:0 najbolje dočarava koliko su moćni.

FAVORITI ZA FINALE

Pogađali su Nicolas Lodeiro, Edinson Cavani i Luis Suarez, a autogol kod Ekvadora djelo je veznjaka Artura Mina. Treba istaknuti kako je Ekvador već u 24. minuti ostao bez jednog igrača, točnije Jose Quinterosa koji je isključen zbog udaranja laktom. Ovaj 28-godišnji veznjak iz LDU Quita tako je Urugvajcima samo olakšao posao u 1. kolu skupine C.

A maestralan potez napravio je napadač PSG-a, Edinson Cavani. Naime, on je u 33. minuti prekrasno pogodio škaricama nakon što mu je sjajno asistirao kapetan Diego Godin. Edinson je pogodio desnu stranu ekvadorskog vratara koji nije mogao baš ništa.

Inače, druga utakmica u ovoj skupini igra se danas u 01:00, a radi se o dvoboju između Čilea i Japana.

POČELE SU KRITIKE: Paragvajski izbornik napao Copa Americu zbog Japana i Katara!