AC Milan je danas u 34. kolu ugostio Bolognu koja se trenutno nalazi na solidnom 10. mjestu. Rebiću i društvu trebala je pobjeda kako bi se još više približili poziciji koja vodi iduće sezone u kvalifikacije za Europsku ligu.

Danas ranije vidjelo smo dva zanimljiva remija. Prvo je Hellas Verona kod kuće zaustavila Atalantu odigravši 1:1, a isti rezultat vidjeli smo na utakmici Cagliari – Sassuolo. Upravo ta druga utakmica je bila jako bitna za navijače Milana jer se Sassuolo opasno približio Milanu ali ovim kiksom sve su pokvarili.

Milan je dvoboj protiv Bologne otvorio na najbolji mogući način zabivši već u 10. minuti. Pogodak je postigao mladi 21-godišnji ofenzivac Alexis Saelemaekers nakon asistencije Thea Hernandeza, a u 24. minuti na 2:0 povisuje Hakan Calhanoglu koji u posljednje vrijeme igra zaista odlično. Dašak nade za goste dao je Takehiro Tomiyasu golom u 44. minuti.

No, izabranici Stefana Piolija sjajno su otvorili i drugi dio. U 49. minuti zabio je vezni igrač Ismael Bennacer, a u 57. minuti smo na djelu vidjeli duo Rebić-Ibrahimović. Šveđanin je sjajno pronašao hrvatskog reprezentativca koji još bolje pogađa za velikih 4:1.

LUDNICA U DALMACIJI: EVO KOJI KLUB JE POSTAO ČLAN 2. HNL!

OVO JE NOGOMETNA ČAROLIJA: POGLEDAJTE ŠTO RADE MODRIĆ I DRUŠTVO!

DINAMO JE STVARNO LOŠ: Aktualni hrvatski prvak opet odigrao očajno…