Nogometaši Rome su na Olimpicu svladali novog/starog prvaka Juventusa 2:0 i tako zadržali šansu da se plasiraju u Ligu prvaka dogodine. Susret je obilježila svađa Juveove najveće zvijezde Cristiana Ronalda i Rominog kapetana Alessandra Florenzija.

Prošlo je oko sat vremena igre na rimskom stadionu, spomenuti dvojac se zakačio na terenu, CR-a je nešto naljutilo pa je kapetanu Vučice dobacio u stilu:

„Bolje da šutiš, prenizak si da se raspravljaš samnom!“, gestikulirao je Portugalac prema desnom beku.

Cristiano je na kraju vjerojatno požalio zbog tog poteza, samo je još više motivirao Florenzija koji je zabio pogodak za vodstvo u 79. minuti. Konačan rezultat postavio je Edin Džeko u drugoj minuti sudačke nadoknade.

“Ronaldo je osvajač Zlatne lopte i misli da ima pravo raditi što hoće. Mi smo dva puta izbacili loptu, a on je nastavio igrati. Ali, ostavimo iza sebe ono što se dogodilo na terenu.”, komentirao je situaciju nakon utakmice Florenzi.

GOTOV TRANSFER? Evo što je Hazard poručio nakon posljednje utakmice u Premiershipu!