Spektakularnu utakmicu danas su odigrali Valencia i Atletico Madrid. Na kraju smo vidjeli remi 3:3, a najbolji u redovima kluba iz Madrida bio je Vrsaljko.

Naime, ‘SofaScore’ je Vrsaljku dao visoku ocjenu 7.5 što je najveća ocjena u redovima Atletico Madrida. Šime je zabio treći gol Atletica, odnosno za vodstvo 3:1. No, hrabra Valencija vratila se u nastavku utakmice te došla do zasluženog boda.

Luis Suarez je doveo goste u vodstvo u 35. minuti, a na 1:1 izjednačio je Stefan Savić, i to autogolom. No, u 58. minuti i 62. minuti za Atletico Madrid zabijaju Griezmann i Vrsaljko. Nakon toga trener Valencije, Jose Bordalas Jimenez, radi fantastičan posao te ubacuje mladog napadača Hugo Duroa.

A ovaj mu vraća golovima u 92. i 96. minuti. Četvrti sudac pokazao je čak sedam minuta sudačke nadoknade…

DRŽI SE, MAJSTORE: HRVATSKI REPREZENTATIVAC IZGUBIO SVIJEST NA TREINGU!