Nogometaši Hoffenheima u posljednjem kolu igraju dvoboj u gostima protiv Mainza. Pobjedom bi se progurali na poziciju koja im osigurava kvalifikacije za Europsku ligu. Izabranici Juliana Nagelsmanna su odlično otvorili susret, Belfodil je na asistenciju Demirbaya pogodio za 1:0 vodstvo u 12. minuti.

Drugi gol za Hoffe postigao je sjajni Andrej Kramarić, u 34. minuti je iz slobodnog udaraca sa 25 metara sjajno naciljao mrežu nemoćnog golmana Mainza. Ovo mu je inače 17 pogodak sezone uz četiri asistencije, dijeli treće mjesto najboljih topnika sa Lukom Jovićem, samo Alcacer i Lewandowski su ispred.

Vatreni sasvim sigurno igra najbolju sezonu karijere, veliko je pitanje hoće li ostati u redovima Hoffenheima idućeg ljeta.

NISU SUDRŽALI SUZE: Emotivan oproštaj Bayernovih legendi!