Duje Ćaleta-Car vratio se u prvi sastav francuskog Marseillea na najbolji mogući način nakon što je zadnja četiri dvoboja sjedio na klupi. Vatreni je prema SofaScoreu bio igrač utakmice u slavlju Marseillea protiv Strasbourga (2:0).

Osam minuta prije kraja Ćaleta-Car je sjajno zabio glavom nakon ubačaja Payeta iz kornera i tako potvrdio vrlo važna tri boda. Marseille se novom pobjedom vratio na drugo mjesto ispred Rennesa a iza PSG-a. Bio je ovo prvi pogodak stopera Vatrenih od ljeta prošle godine.

Duje je odradio svih 90 minuta i zaradio ocjenu 7,9 uz 90 posto točnih dodavanja i tri otklonjene opasnosti po svoj gol. Hrvatski stoper je upisao tek deseti nastup ove sezone, sada bi trener Sampaoli trebao imati puno više povjerenja.

Dosta se prošlog ljeta govorilo o njegovom odlasku iz Francuske, spominjao se Wolverhampton, ali je Duje odlučio ostati i boriti se za mjesto u prvih 11. Pogodak Ćalete-Cara možete pogledati OVDJE.

TOTALNA FLEGMA: KONAČNO SE OGLASIO TOLIKO SPOMINJANI MARKO LIVAJA!