Vrsaljko je prije 2 godine poslao poruku Englezima koju nijedan Hrvat neće zaboraviti

Na današnji dan prije dvije godine hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila je svoj najbolji rezultat u povijesti svjetskih prvenstava. U polufinalu u Moskvi pala je Engleska 2:1 golom Marija Mandžukića u 109. minuti.

Nakon ulaska u finale šou je preuzeo Šime Vrsaljko koji je asistirao Ivanu Perišiću za izjednačujući pogodak. Prvo je legao na hrvatsku zastavu, a potom je iz svlačionice poslao poruku Englezima koju će svi navijači Hrvatske pamtiti do kraja života.

Englezi su prije utakmice imali bahate najave i praktički su već bili upisali ulazak u finale pa je to izazvalo sljedeći odgovor Vrsaljka:

“Radni narode, idemo, radni narode. Englezi, la pa pa, kući spavanje. Hrvati na postolju, draga nacijo veselite se. Englezići blijedi, treniranje, idu kući, ali praznih ruku. To je bilo šamaranje od prve do zadnje minute.”

JE LI OVO ŠALA? MANDŽUKIĆA ZOVE KLUB IZ HNL-A!