ZATO SE SMATRA JEDNIM OD NAJBOLJIH VRATARA DANAŠNJICE: Alisson jučer obranio nemoguće!

Iako je Liverpool odigrao prvo poluvrijeme za zaborav na St. James‘ Parku protiv Newcastlea, u sudačkoj je nadoknadi stigao do pobjede 2:1 i to s igračem manje.

Sjajna utakmica

Liverpool i Newcastle jučer su odigrali sjajnu utakmicu, a na kraju su slavili Redsi. Momčad Jürgena Kloppa u tri minute je pretrpjela velik šok. Prvo je Anthony Gordon doveo Svrake u vodstvo u 25. minuti, da bi tri minute kasnije Virgil Van Dijk zaradio izravno isključenje.

Iako su imali igrača manje, Liverpool preko Darwina Núñeza stiže do punog plijena. Urugvajski topnik, koji je u igru ušao u 77. minuti, prvo je u 81. minuti poravnao rezultat, da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade režirao potpuni preokret.

Osim Van Dijka i Darwina, danas se dosta piše i o sjajnoj obrani vratara Liverpoola, Alissona Beckera. On je u 35. minuti obranio gotovo nemoguće, nakon pokušaja Almirona te opravdao epitet jednog od najboljih čuvara mreže današnjice.