JE LI U PRAVU? Dejan Lovren poslao jasnu poruku medijima!

Hrvatska je jučer na gostovanju kod Španjolske doživjela neugodan poraz 0:6. Bio je to prvi susret Vatrenih u novom natjecanju koje se zove ‘Liga nacija’. Nakon dva odigrana kola na vrhu tablice nalazi se Španjolska sa maksimalnih šest bodova, dok Hrvati i Englezi trenutno nemaju bodova…

LOVREN GASI VATRU

Vatreni su jako dobro otvorili susret te smo čak u 14. minuti imali fantastičnu priliku koju nije iskoristio Ivan Santini, napadač Anderlechta. Malo je nedostajalo da na semaforu piše 0:1, ali to se nije dogodilo i onda kao da je sve krenulo nizbrdo.

Prvo se ozljedio Šime Vrsaljko koji je morao napustiti igru u 20. minuti. Umjesto njega ušao je veznjak Napolija, Marko Rog. Malo tko je mogao očekivati kako će se nakon toga dogoditi prava katastrofa! Do kraja poluvremena pisalo je 3:0, a očito se Marko Asensio tek zagrijavao jer je postigao dva pogotka iako se piše autogol vratara Kalinića. No, u drugom poluvremenu taj isti Asensio podijelit će čak tri sjajne asistencije za visoku pobjedu 6:0.

Bilo je to zaista blijedo izdanje pa je nakon utakmice Luka Modrić dao do znanja kako Hrvatska ne smije rasipati ugled na takav način. Ipak, pojedini analitičari tvrde kako  Vatreni imaju golemih pehova s ozljedama te da je nedostajalo nekoliko važnih igrača. Prije svega nedostajali su Ante Rebić, Dejan Lovren, Ivan Strinić dok je ozljeda Vrsaljka uistinu poremetila naše igrače na terenu. Plus, tu je nekoliko novih igrača koji tek moraju shvatiti težinu igranja za Hrvatsku.

No, sinoć nakon utakmice stigla je lijepa poruka podrške koju je poslao Dejan Lovren:

‘Težak poraz, boli sigurno, ali stanite malo i razmislite (ako imate uopće mozga) prije nego što krenete pljuvati kao i inače što znate dragi mediji. U ovakvim situacijama ne treba tražiti krivca, zajedno smo pobjeđivali sve do sada, pa ćemo zajedno i gubiti. Ne smijemo potonuti i ne želim da se zaboravi sve ono lijepo sto smo ostvarili na Svjetskom prvenstvu! Mi kakav jesmo narod odmah pljuvačka na najjače, zato i nećemo nikad napredovati s takvim stavom (odnosi se to na medije). Momci glavu gore, sljedeća utakmica je novo dokazivanje, zaboravimo na ovo sto prije, jednostavno j..beno losa večer”, napisao je Lovren.

NAKON NAJTEŽEG PORAZA U POVIJESTI, DALIĆ POTPUNO ISKRENO: NESTALI SMO S TERENA, RASPAD SISTEMA!

JAVIO SE SJAJNI ASENSIO: “Ovo nam je bio veliki…”