BJELICA EFEKT: Stiga novi šerif u gradu! Osijek srušio Dinamo…

Završio je veliki derbi 11. kola između Osijeka i Dinama koji se igrao u Gradskom vrtu. Izabranici Nenada Bjelice ostvarili su jako važnu pobjedu 2:0.

Prvi gol postigao je Marin Pilj u 55. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Mihael Žaper u 90. minuti. Ovom pobjedom Osijek je došao Dinamu na svega tri boda zaostatka.

Uoči utakmice Osijeku je nedostajalo nekoliko igrača. Domaćin je desetkovan zbog koronavirusa jer mu je pet igrača u četvrtak bilo pozitivno, a gosti imaju izostanke Majera i Gvardiola. No, Nenad Bjelica još jednom je pokazao kako bez problema može pronači rješenje za pravi rezultat.

U sljedećem kolu Dinamo opet ima derbi na rasporedu, a ovog puta dolazi im Hajduk Split dok će Osijek na put prema Istri.