BRAVO, MAJSTORE: Bjelica i njegov Trabzonspor slavili u važnom derbiju!

Sjajne vijesti dolaze nam iz Turske gdje tamošnji Trabzonspor vodi bivši trener Dinama i Osijeka, Nenad Bjelica.

Oni su danas u sklopu petog kola turskog prvenstva na svom stadionu razbili ugledni Bešiktaš s visokih 3:0. Zanimljivo, Trabzonspor je imao tri različita strijelca. Golove su redom zabijali Paul Onuachu u 29., Anastasios Bakasetas u 42. i Edin Višća u 62. minuti.

Cijelu utakmicu za Trabzonspor odradio je Filip Benković, dok je Tonio Teklić ostao na klupi. U momčadi Trabzonspora je i nekadašnji as zagrebačkog Dinama, Mislav Oršić. No, on je izvan stroja nakon što je na pripremama doživio tešku ozljedu. Kod gostiju prvi dio odradio je Ante Rebić, a zamijenjen je na poluvremenu.

Trabzonsporu je ovo već treća pobjeda u aktualnoj sezoni, dok imaju također i dva poraza. Pobjeda ih je lansirala na visoko četvrto mjesto, dok su ispred njih samo Rizespor, Galatasaray i Fenerbahče.

U sljedećem kolu gostuju kod desetoplasiranog Hatayspora…