BRAVO MAJSTORE: Evo kako je Olmo debitirao u dresu Leipziga!

U derbiju 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig i Borussia iz Mönchengladbacha su igrali 2:2. Za domaću ekipu debitirao je Dani Olmo.

Gosti su u prvom poluvremenu stigli do prednosti od 2:0 golovima Pleae (24) i Hofmanna (35), a domaći su u nastavku uspjeli spasiti bod preko Schicka (50) i Nkunkua (89).

Donedavni igrač zagrebačkog Dinama Dani Olmo debitirao je za RB Leipzig ušavši s klupe u 69. minuti, a nedugo nakon ulaska uspio je pogoditi stativu, ali ne i zabiti gol.

Ovim remijem RB Leipzig nije se uspio vratiti na vrh ljestvice, sada ima 41 bod, jedan manje od Bayerna koji je ranije u subotu kao gost svladao Mainz 05 s 3:1. Borussia Mönchengladbach je četvrta s 39 bodova, koliko ima i treća Borussia Dortmund koja je u ranijem terminu s uvjerljivih 5:0 svladala Union Berlin.

LEGENDO, DRŽI SE: LEGENDARNI VATRENI ZBOG BOLESTI OSTAO BEZ KOSE, ALI SE NE PREDAJE

OLMO JE S OVIM POTEZOM ODUŠEVIO DINAMOVCE: “MA NEMA ŠANSE DA TO NAPRAVIM…”