BRAVO, MAJSTORE: Zekić i njegovi Partizani ostvarili odličan rezultat!

Albanski prvak Partizani Tirana pobijedio je 4:1 andorskog predstavnika Atletic Escaldes u drugom pretkolu kvalifikacija za Konferencijsku ligu.

Momčad hrvatskog trenera Zorana Zekića ukupnim je rezultatom 5:1 izborila plasman u sljedeću fazu natjecanja. Tedi Cara zabio je dva gola za domaćina u 28. i 45. minuti, a treći gol djelo je Arinalda Rrapaja u 64. minuti.

U 94. minuti Piloto je zabio počasni gol za goste, a odmah zatim Partizani zaključuju dvomeč pogotkom Erosa Grezde za konačnih 4:1. Sljedeći protivnik Zekićeve momčadi je Valmiera iz Latvije, koja je s ukupnih 10:0 izbacila Tre Penne iz San Marina. Grezda je nekadašnji igrač Osijeka, Lokomotive i Šibenika.

Podsjetimo, donedavni trener Slaven Belupa Zoran Zekić nakon razlaza s koprivničkim klubom postao je novi trener albanskog prvoligaša FK Partizani iz Tirane. Slaven je napustio nakon što je osvojio sedmo mjesto u SuperSport HNL-u, a sredinom lipnja je preuzeo albanskog prvaka i u kvalifikacijama za Ligu prvaka ispao od BATE Borisova.